Menu Sluiten

Vieren in Sint-Pieter en Pauwel

Blijf dit doen om Mij te gedenken

In onze parochie investeren wij veel energie in de verzorging van onze liturgische samenkomsten en kunnen wij ook rekenen op de hulp van heel wat mensen. De zondagsviering van 11 uur wordt mee verzorgd door het Sint-Gregoriuskoor dat wekelijks repeteert op maandagavond. Een hele groep van lectoren brengt de nodige afwisseling in onze samenkomsten. 

Secretariaat Sint-Gregoriuskoor :

Ronald De Schrijver
Azaleastraat 13
2400 Mol
014 31 76 78

Contactpersoon lectoren

Norbert Wauters (meer info…)

Beurtrol lectoren

DATUMLECTOR
zaterdag 14 januariAn De Grave
zondag 15 januariDominiek Maurissen
zaterdag 21 januariMay Caers
zondag 22 januariAgnes Leysen
zaterdag 28 januariKoenraad Smets
zondag 29 januariMarc van Grieken
zaterdag 4 februariDésirée Zeevaert
zondag 5 februariHarry Geyslens
zaterdag 11 februariPaul Swinnen
zondag 12 februariJohan Lecocq
zaterdag 18 februariJan Vos
zondag 19 februariPeter Vanherck
woensdag 22 februari
zaterdag 25 februariRobert Van Olmen
zondag 26 februariRaf Stevens
zaterdag 4 maartKoenraad Smets
zondag 5 maartMarie-Thérèse Swinnen
zaterdag 11 maartAn De Grave
zaterdag 12 maartMia Daems
zaterdag 18 maartHanne Jacobs
zaterdag 19 maartDominiek Maurissen
zaterdag 25 maartMarc Van Grieken
zaterdag 26 maartAgnes Leysen
zaterdag 1 aprilHanne Jacobs
zondag 2 aprilMay Caers
Harry Geyskens
donderdag 6 aprilSandra Cools
Tom Vercauteren
zaterdag 8 aprilPaul Swinnen
Désirée Zeevaert
zondag 9 aprilRaf Stevens
Mia Daems
maandag 10 aprilJan Vos
zaterdag 15 aprilErik Jacobs
zondag 16 aprilJohan Lecocq
zaterdag 22 aprilRita Sannen
zondag 23 aprilPeter Vanherck
zaterdag 29 aprilJan Vos
zondag 30 aprilRobert Van Olmen
zaterdag 6 meiKoenraad Smets
zondag 7 meiMia Daems
zaterdag 13 meiDominiek Maurissen
zondag 14 meiMarc van Grieken
donderdag 18 meiMay Caers
zaterdag 20 meiErik Jacobs
zondag 21 meiHarry Geyskens
zaterdag 27 meiAn De Grave
zondag 28 meiTom Vercauteren
zaterdag 3 juniAgnes Leysen
zondag 4 juniJohan Lecocq
zaterdag 10 juniHanne Jacobs
zondag 11 juniPeter Vanherck
zaterdag 17 juniErik Jacobs
zondag 18 juniRaf Stevens
zaterdag 24 juniDominiek Maurissen
zondag 25 juniMia Daems
zaterdag 1 juliSandra Cools
zondag 2 juliMarie-Thérèse Swinnen
zaterdag 8 juliPaul Swinnen
zondag 9 juliMarc Van Grieken
zaterdag 15 juliDésirée Zeevaert
zondag 16 juliMay Caers
vrijdag 21 juliMarie-Thérèse Swinnen
zarterdag 22 juliRita Sannen
zondag 23 juliHarry Geyskens
zaterdag 29 juliJan Vos
zondag 30 juliTom Vercauteren
zaterdag 5 augustusSandra Cools
zondag 6 augustusJohan Lecocq
zaterdag 12 augustusRobert Van Olmen
zondag 13 augustusPeter Vanherck
dinsdag 15 augustusRaf Stevens
Mia Daems
zaterdag 19 augustusHanne Jacobs
zondag 20 augustusMarc Van Grieken
zaterdag 26 augustusDominiek Maurissen
zondag 27 augustusMay Caers
zaterdag 2 septemberKoenraad Smets
zondag 3 septemberHarry Geyskens

Weekdagen
19:00 – 19:30
(Taborkapel)

Weekend
Zaterdag 17:00 – 18:00
Zondag 11:00 – 12:00

Hoogmis op kerkelijke feestdagen
11:00 uur